Поносни смо на изузетан успех наших ученика на Окружном такмичењу из српског језика и језичке културе.
Најбољe резултатe постигли су:
Тамара Гаврић VII/4 – ПРВА НАГРАДА и пласман на Републичко такмичење;
Зорана Мирковић VII/2, Вук Зечевић VII/4 и Анђелија Ранђеловић VIII/1 – ДРУГА НАГРАДА и пласман на Републичко такмичење;
Урош Ристановић V/2, Страхиња Стефановић V/2, Александра Грбовић V/3, Јакша Јосовић V/4, Вања Пантелић V/4, Наталија Планојевић V/4, Катарина Ралетић VI/1, Неда Петровић VI/1 и Магдалена Петронијевић VI/1 – ТРЕЋА НАГРАДА.
За ученике петог и шестог разреда ово је и највиши ниво такмичења. Учесницима Републичког такмичења срећно у Тршићу! СЛИКе


