На општинском нивоу такмичења из Српског језика и језичке културе, одржаном у Основној школи ,,Десанка Максимовић“, нашу школу веома успешно представљала су двадесет три ученика.
Најуспешнији су се пласирали на окружни ниво такмичења:
прво место: Зорана Мирковић 7-2, Тамара Гаврић 7-4, Магдалена Петронијевић 6-1 и Вања Пантелић 5-4;
друго место: Страхиња Баратовић 8-1, Анђелија Ранђеловић 8-1, Страхиња Стефановић 5-1, Александра Грбовић 5-3, Хелена Калабић 5-3, Тамара Панић 5-4, Наталија Планојевић 5-4 и Павле Левнаић 5-4;
треће место: Софија Алексић 8-1, Вук Зечевић 7-4, Катарина Ралетић 6-1, Неда Петровић 6-1, Хелена Игњатовић 5-1, Урош Ристановић 5-2 и Јакша Јосовић 5-4.
Ментори ученицима су: Гордана Мијаиловић, Милица Јаневска и Јелена Симић.
Честитамо на изузетним резултатима!


