Прослава школске славе, 27. јануар 2023. год.

Posted 30.01.23.

Ове године смо, са великом радошћу, школску славу Светог Саву прославили како и приличи.

Програм је почео наступом школског хора који је отпевао Светосавску химну, а потом је изведена приредба „Свети Сава и голубица" за чије је вредно спремање глумаца, рецитатора и сценографије био задужен Aктив учитеља 2.разреда. Певачке деонице у приредби пратио је хор и оркестар школе. Приредба је привукла велику пажњу публике, а глумци су на крају поздрављени громогласним аплаузом. Сам крај обележила је и кореографија „Биљана платно белеше" коју су припремили чланови фолклорне секције. Слике можете погледати на овом линку.