Пливачко такмичење, 14. децембар 2022. год.

Posted 15.12.22.

На општинском и окружном такмичењу у пливању наша школа је у генералном пласману проглашена најуспешнијом, по броју учесника и освојених медаља. Од 31 ученика који су представљали нашу школу, чак 17 њих се окитило медаљама. Најуспешнији у својим дисциплинама и освајачи златних медаља, као и пласмана на републичко такмичење су: Лена Марковић 2-2 у дисциплини делфин, Уна Ристановић 4-4 у дисциплини прсно, Огњен Антонијевић 4-4 у дисциплини прсно, Немања Поповић 5-2 у дисциплини делфин, Илија Госпавић 6-1 у дисциплини леђно, Андреј Миливојевић 7-2 у дисциплини краул, Лука Анђелић 7-4 у дисциплини делфин и Матија Михаиловић 8-1 у дисциплини леђно. Другопласирани и сребрне медаље су освојили Атина Ковачевић 4-2 у дисциплини прсно, Михаило Радојичић 5-3 у дисциплини краул, Лука Радовић 5-3 у дисциплини прсно, Реља Стефановић 7-1 у дисциплини леђно, Матија Тимотић 7-3 у дисциплини прсно и Ђурђа Јованчић 7-1 у дисциплини леђно. Трећепласирани и освајачи бронзаних медаља су Јована Миливојевић 4-2 у дисциплини краул, Миња Јаковљевић 4-4 у дисциплини леђно и Урош Марковић 5-1 у дисциплини леђно. Вођа школске екипе професор физичког васпитања Марија Ножица. Фотографије свих такмичара можете видети на нашој Фејсбук страници.