Окружно такмичење из српског језика и језичке културе, 1. април 2023. год.

Posted 2.04.23.

На Окружном такмичењу из српског језика и језичке културе учествовало је осамнаест ученика наше школе и сви су били веома успешни. За најмлађе такмичаре, ученике петог и шестог разреда, ово је највиши ниво такмичења.
Страхиња Баратовић V-1 и Реља Станишевић V-2 освојили су друго место; Ивона Ђорђевић VIII-3 – друго место и пласман на Републичко такмичење; Треће место освојили су: Софија Алексић V-1, Јована Југовић VI-2, Мина Џоковић VI-4, Страхиња Крајиновић VI -3, Вања Ашковић VII-4, Теодора Аничић VII-3, Вук Мијаиловић VIII-4, Лена Младеновић VIII-4 , Страхиња Танасковић VIII-4 и Милица Милетић VIII-1.
Честитамо ученицима и менторима!