Окружно такмичење Књижевна олимпијада одржано је у Основној школи ,,Нада Пурић“.
Наши ученици били су веома успешни, а најбољи резултат постигли су:
Страхиња Баратовић 8-1 – прво место и пласман на Републичко такмичење;
Дуња Павловић 8-4 – друго место;
Ана Антонијевић 8-1 и Вук Пантелић 8-4 – треће место.
Честитке на постигнутом успеху!


