ДДОР Олимпијска стаза, 15. октобар 2022. год.

Posted 16.10.22.

Ваљево је било домаћин спортској манифестацији "ДДОР Олимпијска стаза". Ученици наше школе масовно су подржали ову манифестацију у којој су се као појединци, у пару или петорци надметали у решавању различитих задатака из области спорта (полигони, квиз знања, меморија, прецизност, оријентација...). Ученице 5-4 Ива Крсмановић и Дуња Марковић, освојиле су 3. место у конкуренцији парова, док су ученици 8-4 Јана Пантић, Ленка Рафајловић, Лена Младеновић, Филип Ранковић и Бошко Грацин у конкуренцији тимова освојили 2. место. Ема Максимовић 7-4 освојила је награду у посебној игри издржљивости. Наша школа је награђена са 10 лопти због највећег броја учесника.