У нашој школи организовано је општинско такмичење из биологије – Одличан резултат и пласман на следећи ниво такмичења остварили су следећи ученици:
5. разред: Север Мајић 5-2, Данило Јовић 5-3, Наталија Планојевић 5-4 и Сташа Живковић 5-3
6. разред: Ђурђа Обућина 6-4, Магдалена Петронијевић 6-1, Катарина Ралетић 6-4, Анастасија Илић 6-2, Лола Вуковић 6-2 и Андреј Милосављевић 6-2
7. разред: Катарина Лисица 7-2 и Искра Мајић 7-3
8. разред: Анђелија Ранђеловић 8-1 и Сара Савић 8-4
Честитамо!


