Данас су ученици старијих разреда представили своје предлоге за унапређење школског окружења у оквиру акције "Зелене идеје". Са великим задовољством можемо рећи да су нас све екипе одушевиле креативношћу, озбиљним приступом и жељом да допринесу очувању животне средине.
Ученици су предложили бројна занимљива решења: формирање зелених оаза у школском дворишту, постављање чесми на сензор, израду клупа од палeта, осликавање зидова еколошким порукама, замену преостале расвете штедљивим сијалицама, као и многе друге идеје које нашу школу могу учинити лепшим, зеленијим и пријатнијим местом за боравак.
Посебно похваљујемо све учеснике који су показали да препознају еколошке изазове и да су спремни да активно учествују у њиховом решавању.
Хвала свим ученицима, наставницима и родитељима који су подржали ову акцију. Трудићемо се да у наредном периоду, у складу са могућностима школе, реализујемо што више предложених зелених идеја.
Заједно градимо школу која брине о животној средини! СЛИКЕ


