Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Пешачење са ПСД Маглеш, 28. фебруар 2026. год.

Posted 28.02.26.

Пешачењем смо обележили долазак пролећа, уживајући у природи на стази дугој 8 км на релацији Храм - кеј Колубаре - парк Пећина - Платани - коњички клуб Гром - Попарско брдо - река Градац. Учествовали су ђаци наше школе одељења 5-1, 5-2, 5-4, 7-1,7-4, 8-3, 8-4, неки наши бивши, а неки и будући ђаци, родитељи, планинари ПСД Маглеш. Уживали смо и са нестрпљењем очекујемо наредну акцију. СЛИКЕ