Пешачењем смо обележили долазак пролећа, уживајући у природи на стази дугој 8 км на релацији Храм - кеј Колубаре - парк Пећина - Платани - коњички клуб Гром - Попарско брдо - река Градац. Учествовали су ђаци наше школе одељења 5-1, 5-2, 5-4, 7-1,7-4, 8-3, 8-4, неки наши бивши, а неки и будући ђаци, родитељи, планинари ПСД Маглеш. Уживали смо и са нестрпљењем очекујемо наредну акцију. СЛИКЕ


