Спортски изазов за децу из Ваљева, 20. април 2016. године

Posted 22.04.16.

У хали "Студент" у Ваљеву, 20. априла, одржане су Мале олимпијске игре и загревање пред треће по реду Спортске игре младих у Србији.

Деца су се такмичила у три спорта - малом фудбалу, атлетици и игри "између две ватре".

Спортске игре младих подржали су Влада Републике Србије, Министарство омладине и спорта Републике Србије, као и Савез за школски спорт Србије који је и технички партнер Спортских игара младих.

Велики успех постигли су ученици наше школе. У категорији "Полигон свестраности за трећи разред основне школе" девојчице су освојиле друго место а дечаци прво место и пласман на завршне игре у Врању, 15. маја ове године. Честитамо!