Општинско такмичење – математика 3. и 4. разред, 27. 2. 2016. год.

Posted 27.02.16.

Дана 27. 2. 2016. године у нашој школи одржано је општинско такмичење из математике за ученике трећег и четвртог разреда. Укупно је било 318 учесника.

Организациони одбор чинили су: Горан Бојичић, Биљана Ковачевић, Јована Настић, Зорица Лазић, Мирослав Марковић, Милан Дракул, Вељко Ћировић, Сава Максимовић, Мирјана Тулимировић, Снежана Цветиновић, Татјана Рељић, Светлана Јанић, Даница Бранковић и Игор Падејски.

Дежурали су следећи учитељи и наставници: Учионица бр.1.: Душан Миловановић, Учионица бр.2.: .Јелена Спасић Миловановић, Учионица бр.3.: Марија Ножица, Учионица бр.4.: Љиљана Игњатовић, Учионица Бр.5.: Жељка Станојевић, Учионица бр.6.: Марија Жарковић, Учионица бр.7.: Ана Лончар, Учионица бр.8.: Владимир Флорјанчић, Учионица бр.9.: Ана Арсић, Учионица бр.10.: Роса Јаковљевић, Учионица бр.11.: Драгана Лекић, Учионица бр.12.: Зорица Симеуновић.

Незваничне резултате за 3. разред можете погледати овде, а за 4. разред овде.