Школско и окружно пливачко такмичење, 22. новембар 2021. год.

Posted 26.11.21.
Жетва медаља на овогодишњем школском и окружном такмичењу у пливању, наших 14 ученика који су представљали школу је остварило невероватан успех, јер се чак њих 13 окитило медаљама. 1. место и златна одличја припала су Урошу Марковићу, ученику 4-1 у дисциплини леђно, Илији Госпавићу 5-1 у дисциплини леђно, Рељи Стефановићу 6-1 у дисциплини леђно, Матији Михаиловићу 7-1 у дисциплини леђно и Лазару Госпавићу у дисциплини прсно.
2. место и сребрне медаље освојили су Радојичић Михаило 4-3 у дисциплини краул, Теса Мијатовић 4-3 у дисциплини прсно, Огњен Кандић 5-1 у дисциплини краул, Андреј Миливојевић 6-2 у дисциплини прсно, Матија Тимотић 6-3 у дисциплини краул, Мартин Гођевац 6-4 у дисциплини делфин и Сава Џоковић 8-2 у дисциплини прсно. 3. место и бронзану медаљу освојио је наш најмлађи представник Петар Панић 2-1 у дисциплини краул, док је и Лука Радовић 4-3 у дисциплини прсно остварио леп резултат. Честитке сјајној деци!