Хуманитарна акција, 26. новембар 2021. год.

Posted 29.11.21.
Бити добар је племенито, а учити друге доброти је још племенитије. Тако се наша школа одазвала позиву хуманитарне организације "Српска солидарност" и дала свој допринос акцији "Најслађи караван", у којој су ученици прикупили слаткише за децу из угрожених подручја Косова и Метохије. Њих ћемо слаткишима обрадовати за предстојеће празнике.
Да су срца наших ђака племенита и несебична, говори и чињеница да се прикупљање слатких поклона наставља и за хуманитарну акцију "Слаткиш за другара", те смо сигурни да ћемо за новогодишње и божићне празнике измамити пуно дечјих осмеха.
Уз пуно љубави и бриге за оне који немају довољно, ђаци наше школе Вам поручују - НАШЕ МАЛО, НЕКОМЕ ЗНАЧИ МНОГО.