Здраво растимо - вршњачка едукација, март 2019. године

Posted 27.03.19.

3. март 2019 - ВРШЊАЧКА ЕДУКАЦИЈА - Као завршницу пројекта "Здраво растимо", ученици 7-4 су пренели усвојено знање ученицима 3-4, кроз презентацију и едукативну игру "У супермаркету". Захваљујемо се на сарадњи Маши, Ивани, Николају и Ђури, ученицима који су на занимљив начин пренели најважније поруке везане за правилну исхрану.

15. март 2019 - Наставак едукације ученика 3-3 од стране ученика 7-3. Кроз игру и забаву малишани су правили свој јеловник након презентованих основних чињеница о храни и смерница здравог начина живота.

26. март 2019 - Анђела, Јана, Тодор и Матија, ученици 7-1, потрудили су се да своје стечено знање кроз пројекат "Здраво растимо" пренесу млађима. Овога пута то су били ученици 3-1.

Вођа пројекта - професор физичког васпитања Марија Ножица. СЛИКЕ