Здраво растимо - вршњачка едукација, март 2019. године

Posted 27.03.19.

3. март 2019 - ВРШЊАЧКА ЕДУКАЦИЈА - Као завршницу пројекта "Здраво растимо", ученици 7-4 су пренели усвојено знање ученицима 3-4, кроз презентацију и едукативну игру "У супермаркету". Захваљујемо се на сарадњи Маши, Ивани, Николају и Ђури, ученицима који су на занимљив начин пренели најважније поруке везане за правилну исхрану.

15. март 2019 - Наставак едукације ученика 3-3 од стране ученика 7-3. Кроз игру и забаву малишани су правили свој јеловник након презентованих основних чињеница о храни и смерница здравог начина живота.

26. март 2019 - Анђела, Јана, Тодор и Матија, ученици 7-1, потрудили су се да своје стечено знање кроз пројекат "Здраво растимо" пренесу млађима. Овога пута то су били ученици 3-1.

Вођа пројекта - професор физичког васпитања Марија Ножица. СЛИКЕ

Read the rest of this entry »

Трећи пројекат 1-4, март 2019. год.

Posted 14.03.19.

Циљ пројекта "Вежбање не познаје границе" јесте превенција лошег држања, деформитета кичме и неактивног животног стила код деце. Физичка активност гради здраве навике, атмосферу и тимски дух у учионици што су ученици 1-4 успешно усвојили.

Погледајте филм на линку https://www.powtoon.com/embed/bzsaX5OdTLT/

Read the rest of this entry »

Два лица Сунца. 2-2, 26. фебруар 2019. год.

Posted 6.03.19.

Одељење 2-2 учествује на конкурсу "Заштита за све" са предавачима - професорком естетске неге Александром Марић и офталмологом др Тањом Мирковић. Ђаци учествују са својим ликовним литерарним радовима. Организатор, реализатор и координатор учитељица Слађана Момић. Слике

Read the rest of this entry »

Физичке активности 2-2, јануар 2019. год.

Posted 16.02.19.

Relax предмет - физичко у II2 - Игре обручима и колут напред преко лопте (научило целе одељење). Погледајте видео.

Чарапаве лутке 2-2, јануар 2019

Posted 1.02.19.

Од старе распарне чарапе до омиљене играчке - Клинци II2 су уз забаву и креативност направили своје прве ЧАРАПАВЕ ЛУТКЕ на часовима ликовног. Погледајте видео.

Read the rest of this entry »

Наше супер баке, 1-4, јануар 2019. год.

Posted 26.01.19.

Из пера првака 1-4 - нови број онлајн новина НАШЕ СУПЕР БАКЕ. Прочитајте на линку

Read the rest of this entry »

Други одељењски пројекат 1-4, децембар 2018.

Posted 23.01.19.

Зврковци I-4 започињу са најважнијим пројектом - ЧИТАЊЕ НЕ ПОЗНАЈЕ ГРАНИЦЕ - и развијаће га кроз читаво школовање.

Read the rest of this entry »

Нова Година у 2-1 и 2-2, 28. децембар 2018. год.

Posted 3.01.19.

Новогодишња еуфорија, Уча Мразићка и Новогодишњи квиз знања између 2-1 и 2-2. Погледајте видео.

Read the rest of this entry »

Забава у 1-3, децембар 2018. год.

Posted 29.12.18.

У I-3 било је веома забавно у претходном периоду. У оквиру пројекта "Играонице у учионице" осмислили смо и реализовали доста забавних игара уз несебичну помоћ маме Јелисавете и две маме Марије. Спремно смо дочекали и Нову годину. Окитили смо јелку, а у госте нам је дошао и Деда Мраз. Стрпљиво је одговарао на наша питања, испричао нам је занимљиве приче и поделио поклоне. Слике

Read the rest of this entry »

Ликовна радионица, 20. децембар 2018. год.

Posted 22.12.18.

Ваљевски музеј угостио је ученике 2-2. Организована је ликовна радионица и ученици су креирали своје новогодишње честитке. Погледајте видео.