Општинско такмичење из српског језика, 26. фебруар 2022. год.

Posted 1.03.22.

На општинском такмичењу из српског језика и језичке културе, ученици наше школе остварили су следеће резултате: ПЕТИ РАЗРЕД: Петра Вујетић и Јована Југовић - прва награда, Мина Џоковић и Теодор Милошевић - друга награда, Страхиња Крајиновић - трећа награда, веома успешни су били и Оњен Дринчевић и Исидора Радовановић. ШЕСТИ РАЗРЕД: Тијана Алексић - трећа награда, Теодора Аничић, Емилија Обрадовић и Магдалена Матић су достојно представљале школу. СЕДМИ РАЗРЕД: Ивона Ђорђевић и Лена Младеновић - друга награда, Страхиња Танасковић и Вук Мијаиловић - трећа награда. ОСМИ РАЗРЕД: Јована Мојсиловић - трећа награда, Софија Ђуричић, Анђела Павић и Јана Петровић су успешно представљале школу. Свим ученицима који су остварили пласман на окружно такмичење желимо пуно успеха!