Окружно такмичење из математике, 23. март 2019. год.

Posted 28.03.19.

У суботу, 23. марта ове године, у Основној школи "Милован Глишић" је одржано Окружно такмичење из математике на коме је учествовало 15 ученика наше школе који су остварили врло добре резултате.
У категорији 4. разреда ученици Милица Милетић (учитељица Светлана Левнаић) и Страхиња Танасковић (учитељица Ана Лончар) су освојили 2. награду, у категорији 5. разреда ученица Јована Мојисиловић је освојила 2. награду, а Филип Савић похвалу. У категорији 6. разреда ученик Ђорђе Јовановић је освојио 1. награду, а Огњен Раковић похвалу (наставник Милан Дракул).
Ђорђе Јовановић је остварио пласман на Републичко такмичење које ће се одржати средином маја у Новој Вароши.