Међународни дан толеранције, 16. новембар 2023. год.

Posted 17.11.23.

На Међународни дан толеранције ученици II-3 су се упознали са другачијим културама, а кроз разне активности сагледали су значај прихватања различитости и поштовања равноправности свих људи. (посети ФБ страницу).

Чланови Библиотечке секције обележили су Дан толеранције и Дан љубазности израдом обележивача за књиге, које можете купити на Јесењем базару. (слике)

Међународни дан толеранције обележен је и на часовима француског језика. Ученици 6-3, 7-1, 7-2, 7-3 и 8-3 креирали су паное, који су изложени у кабинету француског језика. Наставници Јасмина Ранковић, Гордана Радојичић и Гордана Матић (слика)