Кенгур - завршна свечаност, 15. јун 2023. год.

Posted 16.06.23.

У свечаној сали Вишег јавног тужилаштва одржана је Завршна математичка свечаност. Том приликом је велики број младих математичара награђено за труд и постигнуте резултате. На овој свечаности додељене су награде свим ученицима од трећег разреда основне школе до четвртог разреда средње школе за резултате постигнуте на окружном такмичењу из математике у организацији Друштва математичара Србије и Министарства просвете. Награђени су и ученици наше школе.

Трећи разред:

Марко Лукић 1. награда

Андреј Милосављевић 2. награда

Неда Петровић 2. награда

Четврти разред:

Тамара Гаврић 1. награда (максималан број бодова)

Ана Бурмаз 2. награда

Дуња Бурмаз 2. награда

Вук Зечевић 3. награда

Пети разред:

Реља Станишевић 1. награда (максималан број бодова)

Ива Стефановић 2. награда