"Брзином до звезда", 6. април 2022. год.

Posted 9.04.22.
Одржано је Градско такмичење пројекта „Брзином до звезда“, које је организовано под покровитељством Српског Атлетског Савеза, а генерални спонзор је Yettel. Такмичили су се ученици и ученице трећег и четвртог разреда у трци на 40м.
Екипу наше школе чинили су следећи ученици: дечаци - Јаков Савковић, Михаило Вићентијевић, Маријан Марковић, Николај Филиповић (ученици 4. разреда), Стефан Перишић, Павле Максимовић, Михаило Тинтор и Чедомир Симић (ученици 3. разреда) и девојчице - Теодора Вићентијевић, Маја Ненадовић, Анастасија Миливојевић, Тара Максимовић, Дуња Марковић (ученице 4. разред), Атина Ковачевић, Лена Томашевић, Софија Селаковић и Лена Козина (ученице 3. разред).
На републичко такмичење, које ће се одржати у Београду, пласирало се 16 најбржих ученика из Ваљева, 8 дечака и 8 девојчица, а међи њима је 5 ученика наше школе. То су: Јаков Савковић, Маријан Марковић, Павле Максимовић, Теодора Вићентијевић и Лена Томашевић.
Екипу су предводиле Зорица Симеуновић, проф. раз. наставе и Љиљана Игњатовић, проф. физ. васпитања.