Поздрав пролећу, крај марта 2017. године

Posted 8.04.17.

Лепо време у последњој недељи марта многи су искористили за боравак у природи или улепшавање школског дворишта.

Учитељица Јасмина Пајић је исцртала у школском дворишту подлоге за дечје игре. Одмах су нашле своју примену. Одушевљени су били и клинци а и кућни љубимци.

А у недељу, 2. априла, леп и сунчан дан искористили су истински заљубљеници у планину Повлен, Виктор Марковић, ученик 4-3 и директор школе Горан Бојичић. Случајни сусрет на Повлену забележило је око камере.

Ученици 1-3 и 1-4 су долазак пролећа посебно обележили.Час српског језика, света око нас и физичког васпитања су одржали у околини школе. Ишли су на брдо Видрак да прве дане пролећа посвете природи, упијајући топле зраке сунца. Слике