Вече математике, 26. март 2018. год.

Posted 27.03.18.

Ко?
Родитељи, баке, деке и остали специјални људи обрадовали су своје дете тако што су били МИСТЕРИОЗНИ МАТЕМАТИЧАРИ.

Зашто?
Ученици воле да њихова породица, пријатељи, посете нашу школу, како би поделили своја стечена знања из математике. Ово је била добра прилика да се знања удруже у циљу добре забаве за све. Мисија је била да породичне екипе уживају у математичкој и спортској вечери.

Шта?
Математичари су понели позитивну енергију, ведар дух и сјајну спортску спремност. Надметање екипе деце против екипа родитеља у квизовима са новим web алатима у настави, занимљивим спортским играма, допринеле су циљу ове интерактивне радионице - ОТКРИВЕНА ЈЕ ЗАБАВНА СТРАНА МАТЕМАТИКЕ.

Aутори интерактивне радионице - Љиљана Игњатовић и Татјана Рељић СЛИКЕ