Изложба лутака, април 2018. год.

Posted 27.04.18.

16. април - Присуствовали смо отварању изложбе лутака Александре Максимовић у Народном музеју. Убрзо је стигао позив да учествујемо у креативној радионици за децу. Девојчице 4-3 и 4-4 одељења са одушевљењем су прихватиле позив и уживале покушавајући да од материјала израде своје прве одевне комбинације за луткице. Диван креативан дан!

18. април - Ученици 1-3 и 1-4 посетили изложбу лутака Александре Максимовић Пролећно окупљање у Галерији Народног музеја.

27. април - И ученици 1-1 и 1-2 су посетили Народни музеј и уживали у свету лутки. Љубитељи ручних радова учествовали су у Радионици шивења. Остали су наставили дружење у дечјем парку испред Дома омладине.
Пролећне играрије су коначно дошле на ред!!! Слике